Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

w Zespole Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu

            W dniu 2 września 2019 r. dyrektor ZS nr 2 im. J. Długosza, pan Dariusz Kowalczyk, powitał wszystkich na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

            Wśród zaproszonych gości byli: wieloletni dyrektor naszej szkoły pan Henryk Strózik, pan Jacek Bogucki Prezes Zarządu ANIA HOLDING, pan Grzegorz Płatek, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży ANIA HOLDING, Dyrektor Zarządzający JB, pani Sonia Kabała, Asystent Zarządu ANIA HOLDING, pan Mariusz Golec, Prezes Zarządu WIELTON S.A., pani Joanna Cesarz, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi WIELTON S.A., pan Ryszard Ramus i pan Józef Maryniak, instruktorzy praktycznej nauki zawodu WIELTON S.A., pan Sebastian Kliciński, Prezes Zarządu ZUGIL S.A., pani Marzena Uram, manager ds. Marketingu i Public Relations ZUGIL S.A., pan Grzegorz Pogroszewski, Prezes Zarządu Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego, pan Józef Spaleniak i pani Danuta Dobrzyńska, członkowie Zarządu Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego, pan Grzegorz Muzyka, Prezes PATROL GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. A., pan Marek Toboła - Menadżer ds. Kluczowych Klientów z firmy Signify Poland Sp. z o.o.

            Jak co roku z naszej szkoły delegacja złożyła kwiaty pod pomnikiem pomordowanych nauczycieli.

     Ważnym wydarzeniem podczas inauguracji roku szkolnego było otwarcie na warsztatach szkolnych nowych pracowni klas patronackich firmy ZUGIL S.A.  – sala B27 i B27A.

            W tym roku naukę rozpoczynają uczniowie w następujących klasach pierwszych, zarówno po gimnazjum, jak i po szkole podstawowej:

 • Klasa I T rt – wychowawca Anna Pawlak – Łacina
 • Klasa I Tm – wychowawca Aleksandra Wróbel
 • Klasa I T es – wychowawca Małgorzata Sitek
 • Klasa I Tg – wychowawca Katarzyna Kaczmarek
 • Klasa I Ti – wychowawca Radosław Grzesiak
 • Klasa I T A es – wychowawca Jacek Spodzieja
 • Klasa I T Ai – wychowawca Artur Godyń
 • Klasa I T A rt – wychowawca Agnieszka Kuzyk
 • Klasa I A g – wychowawca Monika Chudy
 • Klasa I A ko – wychowawca Michał Łasiński
 • Klasa I A s – wychowawca Katarzyna Lemańska
 • Klasa I A m – wychowawca Ireneusz Torchała
 • Klasa I B s – wychowawca Przemysław Faiński
 • Klasa I B ko – wychowawca Iwona Wcisło
 • Klasa I B m – wychowawca Mariusz Pałka

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME