Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Pracownia Elektryczna

 

logo3D

 

001    We współpracy Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza a Centrum Elektryczne ANIA utworzono patronacką klasę technikum elektryczne. Kształcenie młodzieży w tym   kierunku podyktowane jest potrzebami lokalnego rynku pracy. Uczniowie tej   klasy niezbędną wiedzę i umiejętności mogą zdobywać w nowo przygotowanych pracowniach.
Przygotowanie pomieszczeń oraz odpowiednie wyposażenie
zostało w dużej mierze sfinansowane przez Centrum Elektryczne ANIA. W salach dydaktycznych znalazły się między innymi nowoczesne montażowe szafy sterownicze oraz stanowiska laboratoryjne maszyn i urządzeń elektrycznych.
012
011 Zarówno w sali laboratoryjnej jak i wykładowej dla uczniów zastosowano inteligentny system oświetlenia firmy PHILIP.

Pracownia WIELTON

 

Wielton logo

 010  Sala B31 jest doposażona w model naczepy produkowanej przez firmę WIELTON. Naczepa jest modelem wykorzystywanym w edukacji uczniów
 Sala B30 została wyposażona  w najnowszy robot  spawalniczy Panasonic przez firmę Valk Welding która zajmuje się rozwojem i dostarczaniem zrobotyzowanych systemów, które są dedykowane do elastycznej produkcji małych i średnich serii. 008 
 016  W skład stanowiska wchodzą także dwa manipulatory obrotowe w pełni z synchronizowane z robotem spawalniczym.

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME