Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

30. Bieg Niepodległości w Warszawie

          Święto odzyskania przez Polskę niepodległości, nasi najlepsi biegacze, uczcili, biorąc udział w biegach na dystansie 10km.
W niedzielę 11 listopada, o godz, 11.11 rozpoczął się historyczny 30. Bieg Niepodległości w Warszawie z rekordową ilością biegaczy i największą biało-czerwoną flagą na ulicach stolicy. Wśród 17 023 zawodników, na 89 miejscu znalazł się nasz uczeń, Damian Skupiński kl. 4Ts, z czasem 35,07 (tempo na km – 3,30). To wielki sukces naszego zawodnika, który poprawił swój czas z zeszłego roku o ponad 40sekund. Wielkie gratulacje mimo, że nie udało się połamać 35minu. Wynik Damiana jest jednym z najlepszych w Polsce w jego kategorii wiekowej M-18.
          Jednocześnie o godz. 11.11 sprzed Galerii Jurajskiej, wystartował również I Częstochowski Bieg Niepodległości, gdzie naszą szkołę reprezentował nasz kolejny zawodnik– Szymon Modrzejewski kl. 3zs, Na 700 osób startujących w biegu, w swoim debiucie na dystansie 10km,Szymon zajął 13 miejsce z rewelacyjnym czasem 39,52. To wielki sukces naszego zawodnika!!! 
Gratulacje dla naszych biegaczy!!! Teraz czas na odpoczynek po ciężkich treningach i po sukcesach w biegach przełajowych i w indywidualnych startach, żeby w przyszłym sezonie biegać jeszcze szybciej!!!

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME