Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Spotkanie z absolwentką naszej szkoły  -

program: Au Pair In America

            W dniu 8 listopada 2018 r. w czytelni odbyło się spotkanie z panią Wiktorią Ignasiak, absolwentką naszej szkoły, która była uczennicą klasy o profilu turystycznym, z klasą II Trt w ramach godziny wychowawczej z panią Iwoną Janecką.

            Wiktoria Ignasiak jest obecnie studentką uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i konsultantką programu Au Pair In America, który jest częścią Amerykańskiego Instytutu Studiów Zagranicznych. Jest to program wymiany kultowej skupiony na pracy, nauce i podróżach. Przez 12 miesięcy mieszka się w Stanach Zjednoczonych u rodziny goszczącej, opiekuje się dziećmi, studiuje na amerykańskiej uczelni, a podczas 13 miesiąca pobytu podróżuje się po USA.

            Nasza absolwentka opowiadała bardzo interesująco o podróży i swoich doświadczeniach, zachęcając swoje młodsze koleżanki do włączenia się w wyżej wymieniony program. Podzieliła się również swoimi zdjęciami z pobytu w Ameryce.

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME