Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Półfinały Mistrzostw Województwa

w sztafetowych biegach przełajowych

          W dniu 17.10.2018r. w Łasku odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych. Pomimo skróconej trasy (1000m. ), co dla naszych zawodników biegających na co dzień dłuższe dystanse, było sporym utrudnieniem i dużym wyzwaniem, poradzili sobie rewelacyjnie. Po raz kolejny reprezentanci naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni i z ogromną przewagą wygrali te zawody, awansując do Finałów Mistrzostw Województwa, które odbędą się 25.10.2018 roku w Poddębicach.

Reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu :

1. Golec Hubert
2. Zajączkowski Rafał
3. Włodarczyk Mateusz
4. Ciupa Dominik
5. Chałupka Mariusz
6. Płóciennik Jakub
7. Modrzejewski Szymon
8. Skupiński Damian
9. Włodarczyk Mateusz

Opiekunem drużyny podczas zawodów był Dariusz Fitas a trenerką chłopców jest Agnieszka Kuzyk.

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME