Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

„Na wysokich obcasach i w krawatach.
Edukacja z nowoczesnymi technologiami”

 

od 1 września 2012 roku do 31 lipca 2014 roku będzie realizowany projekt pt. „Na wysokich obcasach i w krawatach. Edukacja z nowoczesnymi technologiami” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz przez Powiat Wieluński.

Projekt skierowany jest do uczniów technikum ZS nr 2 im. Jana Długosza, a w szczególności do klas: technikum organizacji reklamy i technikum cyfrowych procesów graficznych. Uczestników projektu czeka wiele atrakcji: zajęcia pozalekcyjne z zakresu fotografii cyfrowej i analogowej, poligrafii, komputerowego wspomagania projektowania i rysunku technicznego, a także grafiki komputerowej oraz tworzenia stron www; specjalistyczne kursy i szkolenia; spotkania    z ciekawymi ludźmi; wizyty studyjne do firm i instytucji związanych z danym kierunkiem kształcenia.Ponadto uczestnicy projektu otrzymają materiały dydaktyczne, certyfikaty ukończenia szkoleń i  kursów o skali międzynarodowej. Z zakupionego nowoczesnego sprzętu i specjalistycznego oprogramowania będą mogli korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Projekt pt. „Na wysokich obcasach i w krawatach. Edukacja z nowoczesnymi technologiami” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME