WIECZÓR POEZJI „Po drugiej stronie powiek”
LAUREACI Olimpiady Wiedzy Informatycznej 2017
Targi Edukacyjne 09.02.2017 r.
Szkolny turniej GIER CS i KONSOLA FIFA 13.01.2017r.
Mikołaj w Zespole Szkół nr 2
Turniej Tenisa Stołowego o "PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 "
Uczestnicy i Laureaci Szkolnego Etapu Konkursu "Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę”
Awans Szkolnej Drużyny Piłki Ręcznej do Finału Wojewódzkiego
Gala Kreatywna Klasa Dziennika Łódzkiego
III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LAUREACI KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ
III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LAUREACI KONKURSU POEZJI ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ
POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY O ,,Złote Pióro Starosty Wieluńskiego”
Wycieczka była nagrodą dla uczniów o bardzo dobrej frekwencji.
Wycieczka Klasy I TT do OPOLA
Wymiana Ochtrup 2016 8-15.10.2016
Dzień Edukacji Narodowej 2016
Wycieczka klasy patronackiej Wielton S.A. targach IAA Hannower 2016r.
Narodowe Czytanie
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018


 „Projekt na wysokich obcasach i w krawatach. Edukacja z nowoczesnymi technologiami” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Załącznik nr 1: Lista uczestników i uczestniczek zajęć pozalekcyjnych Projektu

Lista uczestników i uczestniczek zajęć pozalekcyjnych z klas I i II technikum w zawodach: elektryk, informatyk, technik pojazdów samochodowych, technik mechatronik, technik obsługi turystycznej:

"Artysta fotograf”


  1. Hubert Makielak     
  2. Paulina   Mączka      
  3. Daria   Wojewódka   
  4. Kinga     Gurbiel      
  5. Agata   Toboła        
  6. Kamil   Maryniak      
  7. Piotr    Łyczko         
  8. Justyna Flak            
  9. Patryk   Banaś        
  10. Kamil   Włodarczyk   

I  Ti
I  Tt
I  Tt
I  Tt
I  Tt
II Tia
II Tia
I  Ti
II Tia
II Tgm
„Fan club poligrafii”
  1. Maciej   Gaj                
  2. Piotr   Kamas             
  3. Kamil  Majchrzak         
  4. Tomasz   Podyma       
  5. Dominik   Szkudlarek   
  6. Mariusz   Kruk            
  7. Jakub   Cędrowski      
  8. Krzysztof   Frankowski 
  9. Wojciech   Białczyk        
  10. Dawid   Fronczyk         
II Tia
II Tia
II Tia
II Tia
II Tia
II Tgm
I  Tia
II Tia
II Tgm
I  Tia
„3 x CAD
  1. Konrad   Pluskota      
  2. Kamil   Kamiński        
  3. Patryk   Kowalczyk     
  4. Patryk   Siódmak       
  5. Przemysław Panek     
  6. Patryk   Płuciennik     
  7. Mariusz  Nagły          
  8.  Łukasz Czyż           
  9. Patryk   Stolarczyk     
  10. Maciej   Kałuża          
II Tia
I  Tm
I  Tm
I  Tm
II Tse
I  Tgm
II Tia
II Tsea
II Tse
II Ts

„Zawodowe 3D”
  1. Paweł   Wlazły           
  2. Grzegorz   Kałuża     
  3. Tomasz   Nowak        
  4. Krystian   Daniel        
  5. Mateusz   Kotala       
  6. Patryk   Małycha        
  7. Arkadiusz   Spychała 
  8. Jacek Chudecki         
  9. Patryk Uryszek          
  10. Adrian  Wójcik   
II Tgm
II Tia
I  Ti
II Tia
II Tia
I  Ti
II Tia
II Tm
I  Ti
II Tgm
„Nasze WWW”
  1. Błażej   Stefan           
  2. Paweł   Pazek             
  3. Mateusz  Michalski      
  4. Tomasz   Majda          
  5. Krystian  Jabłoński       
  6. Klaudia   Wawrzyniak  
  7. Dawid   Polowy            
  8. Paweł  Wawrzyniak      
  9. Mateusz   Krzemianowski  
  10. Krystian Kulesza           
II Tia
II Tia
II Tia
II Tia
I  Ti
I  Ti
I  Ti
II Tia
I  Tm
I  Ti

Lista uczestników i uczestniczek zajęć pozalekcyjnych z klas I i II technikum organizacji reklamy

„Rysujemy technicznie”
  1. Karolina  Dubowska           
  2. Kamila  Urbaniak         
  3. Ewa  Urbaniak              
  4. Dagmara   Nowak        
  5. Dominika   Malańczuk   
  6. Klaudia   Wilk               
  7. Milena   Świątek           
  8. Magdalena   Stępień    
  9. Marta   Majchrzak        
  10. Sylwia   Grajek            
II Tr
II Tr
I  Tr
II Tr
II Tr
II Tr
II Tr
I  Tr
I  Tr
II Tr
„Fotograf”
  1. Klaudia   Parzybut        
  2. Katarzyna   Gleń            
  3. Sandra   Fronia              
  4. Natalia   Kapral             
  5. Emilia   Grajek              
  6. Natalia Hanuszewicz     
  7. Ewelina Idzikowska       
  8. Aleksandra   WyczałkowskaI  
  9. Monika   Daszkowska    
  10. Alina   Lach                 
I  Tr
I  Tr
I  Tr
I  Tr
II Tr
II Tr
I  Tr
I  Tr
II Tr
II Tr

„WEB MASTER”
  1. Mateusz   Sobieraj    
  2. Angelika   Walczak    
  3. Rafał   Grądys           
  4. Damian   Drosiński    
  5. Mariusz   Bzdyra       
  6. Sylwia   Drab            
  7. Sylwia   Adamusiak    
  8. Katarzyna   Dudek    
  9. Karolina   Frankowska   
  10. Katarzyna Jachim      
II Tr
II Tr
I  Tr
I  Tr
II Tr
II Tr
II Tr
I  Tr
I  Tr
II Tr

Lista uczestników i uczestniczek zajęć pozalekcyjnych z klas I i II
technikum cyfrowych procesów graficznych

„Creators 3D”
 
  1. Filip   Chwaliński     
  2. Kaarolina   Walewska
  3. Aleksandra   Kępa  
  4. Sylwester   Kacała     
  5. Paweł   Gajda
  6. Olga   Nowak
  7. Kamila   Grobelna
  8. Patryk   Dudek 
  9. Robert   Latocha
  10. Michał   Musiała 
I Tg
I Tg
I Tg
I Tg
II Tgm
II Tgm
II Tgm
I Tg
I Tg
II Tgm
„Młody poligraf”
  1. Karolina   Hadryś        
  2. Justyna   Pęcherz        
  3. Paulina   Pawlak           
  4. Ewa   Hertman           
  5. Agnieszka   Kwapisz     
  6. Katarzyna   Kowalska   
  7. Patrycja   Cieślak         
  8. Sebastian   Strzęciwilk  
  9. Adrian Chrzanowski     
  10. Aleksander Klatka        
II Tgm
I Tg
II Tgm
II Tgm
I Tg
I Tg
I Tg
I Tg
II Tgm
II Tgm

 

Szykaj

Free Joomla! template by L.THEME